ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota
DATUM : | 24.2.2018 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 8568 | VOCELKA Matěj | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Chlapci 9 - 10 let | 0:02:38.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 8581 | MÁNKOVÁ Emma | 2008 | Fischer Ski klub Šumava | 1. / Dívky 9 - 10 let | 0:02:40.4 | 0:00:01.7 | ||
3 | diplom | 8593 | BOUSKOVA Karolina | 2008 | Ski Sokol Stachy | 2. / Dívky 9 - 10 let | 0:02:41.6 | 0:00:03.0 | ||
4 | diplom | 8614 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Dívky 9 - 10 let | 0:02:42.6 | 0:00:04.0 | ||
5 | diplom | 8566 | VOJTA Martin | 2008 | Žižkovský tygři | 2. / Chlapci 9 - 10 let | 0:02:44.5 | 0:00:05.9 | ||
6 | diplom | 8694 | KOVÁŘ Jan | 2008 | DIANA SPORT | 3. / Chlapci 9 - 10 let | 0:02:45.1 | 0:00:06.5 | ||
7 | diplom | 8621 | KREJČÍ Štěpánka | 2008 | Fischer Ski klub Šumava | 4. / Dívky 9 - 10 let | 0:02:50.9 | 0:00:12.2 | ||
8 | diplom | 8583 | ROMAŠKO Sofie | 2008 | Sk rover | 5. / Dívky 9 - 10 let | 0:02:51.6 | 0:00:13.0 | ||
9 | diplom | 8088 | SATORIE Josef | 2008 | Sokol Stachy | 4. / Chlapci 9 - 10 let | 0:02:52.0 | 0:00:13.4 | ||
10 | diplom | 8618 | TICHOTOVÁ Michaela | 2008 | Fisher Ski klub Šumava | 6. / Dívky 9 - 10 let | 0:02:52.1 | 0:00:13.5 | ||
11 | diplom | 8633 | ŠRÁMEK Josef | 2008 | HC MOTOR České Budějovice | 5. / Chlapci 9 - 10 let | 0:02:56.6 | 0:00:17.9 | ||
12 | diplom | 8574 | NOVÁK Matěj | 2009 | SKI Klub Strakonice | 6. / Chlapci 9 - 10 let | 0:02:58.8 | 0:00:20.2 | ||
13 | diplom | 8627 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 7. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:04.3 | 0:00:25.7 | ||
14 | diplom | 8658 | ČERNÝ Jakub | 2009 | --- | 8. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:06.3 | 0:00:27.7 | ||
15 | diplom | 8671 | DOUPOVEC Ondřej | 2008 | Lštění | 9. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:10.8 | 0:00:32.2 | ||
16 | diplom | 8617 | ŠPETA Petr | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:16.1 | 0:00:37.5 | ||
17 | diplom | 8616 | KADLECOVÁ Žofie | 2009 | LK SKODA | 7. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:17.1 | 0:00:38.5 | ||
18 | diplom | 8622 | MENCLOVÁ Luisa | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 8. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:23.6 | 0:00:45.0 | ||
19 | diplom | 8691 | KYRÁL Šimon | 2009 | Sokol Stachy | 11. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:24.1 | 0:00:45.5 | ||
20 | diplom | 8589 | ŠINDELÁŘ Vít | 2009 | Žižkovský tygři | 12. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:25.5 | 0:00:46.9 | ||
21 | diplom | 8625 | KOLAFA Jan | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:27.1 | 0:00:48.5 | ||
22 | diplom | 8634 | JIRÁK Jakub | 2010 | JKL Desná v Jizerských horách | 2. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:27.3 | 0:00:48.7 | ||
23 | diplom | 8672 | ŠŤASTNÝ Pavel | 2009 | Ski Senohraby | 13. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:29.6 | 0:00:51.0 | ||
24 | diplom | 8602 | VENCLÍKOVÁ Tereza | 2008 | Fischer Ski klubŠumava Vimperk | 9. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:36.6 | 0:00:58.0 | ||
25 | diplom | 8086 | RÖBER Luise | 2009 | DSC 1898 e.V. | 10. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:39.4 | 0:01:00.7 | ||
26 | diplom | 8668 | RYBAŘÍK Tomáš | 2008 | --- | 14. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:43.1 | 0:01:04.5 | ||
27 | diplom | 8604 | ŠRÁMKOVÁ Klára | 2010 | HC MOTOR České Budějovice | 1. / Dívky 8 let a méně | 0:03:43.4 | 0:01:04.7 | ||
28 | diplom | 8083 | HAVLÍČEK Ondřej | 2009 | SK Lyžníci Zámyšl | 15. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:43.6 | 0:01:05.0 | ||
29 | diplom | 8612 | PŮBALOVÁ Silvie | 2010 | SKI Klub Strakonice | 2. / Dívky 8 let a méně | 0:03:45.1 | 0:01:06.5 | ||
30 | diplom | 8603 | BERÁNKOVÁ Hedvika | 2008 | USK CS Plzeň | 11. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:49.6 | 0:01:11.0 | ||
31 | diplom | 8660 | VONDRUŠKOVÁ Veronika | 2009 | Fischer Ski klub Šumava | 12. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:51.1 | 0:01:12.5 | ||
32 | diplom | 8085 | MILLER Zoe | 2009 | --- | 13. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:53.1 | 0:01:14.5 | ||
33 | diplom | 8639 | HEIDE Lucie | 2010 | SKI Klub Strakonice | 3. / Dívky 8 let a méně | 0:03:54.4 | 0:01:15.7 | ||
34 | diplom | 8698 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | Slovan Praha Zdravotník | 14. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:54.9 | 0:01:16.2 | ||
35 | diplom | 8680 | ŠRŮTKOVÁ Vendula | 2009 | BKL Machov | 15. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:55.1 | 0:01:16.5 | ||
36 | diplom | 8628 | EIGNEROVÁ Eliška | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 16. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:58.1 | 0:01:19.5 | ||
37 | diplom | 8643 | ŠTĚRBA Jan | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 16. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:04.1 | 0:01:25.5 | ||
38 | diplom | 8598 | ZUB Vojtěch | 2009 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 17. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:09.6 | 0:01:31.0 | ||
39 | diplom | 8648 | WALTMAN Karolina | 2010 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Dívky 8 let a méně | 0:04:12.9 | 0:01:34.2 | ||
40 | diplom | 8675 | SCHNABL Petr | 2008 | --- | 18. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:13.1 | 0:01:34.5 | ||
41 | diplom | 8610 | BERÁNKOVÁ Julie | 2010 | USK CS Plzeň | 5. / Dívky 8 let a méně | 0:04:16.6 | 0:01:38.0 | ||
42 | diplom | 8700 | KOLÁŘ Šimon | 2009 | SK Hlavňovice | 19. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:27.1 | 0:01:48.5 | ||
43 | diplom | 8120 | PRECLÍK Viktor | 2009 | --- | 20. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:31.1 | 0:01:52.5 | ||
44 | diplom | 8596 | KOPAČKA Ondřej | 2009 | --- | 21. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:31.1 | 0:01:52.5 | ||
45 | diplom | 8601 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovští tygři | 22. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:35.6 | 0:01:57.0 | ||
46 | diplom | 8609 | MORAVCOVÁ Bára | 2009 | Fischer Ski klub Šumava | 17. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:38.3 | 0:01:59.7 | ||
47 | diplom | 8695 | HRDLICKA Letizia | 2010 | WSV Grafenau | 6. / Dívky 8 let a méně | 0:04:49.9 | 0:02:11.2 | ||
48 | diplom | 8640 | MALEČOVÁ Lucie | 2009 | SKI Klub Strakonice | 18. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:55.4 | 0:02:16.7 | ||
49 | diplom | 8689 | LUČANOVÁ Anna | 2008 | ISF | 19. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:04.1 | 0:02:25.5 | ||
50 | diplom | 8143 | PRECLÍKOVÁ Marie | 2009 | --- | 20. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:10.8 | 0:02:32.2 | ||
51 | diplom | 8696 | HRDLICKA Mariella | 2012 | WSV Grafenau | 7. / Dívky 8 let a méně | 0:05:18.9 | 0:02:40.2 | ||
52 | diplom | 8605 | BALDRIAN Josef | 2011 | Slovan Praha Zdravotník | 3. / Chlapci 8 let a méně | 0:05:22.6 | 0:02:44.0 | ||
53 | diplom | 8611 | MICHÁLKOVÁ Daniela | 2012 | Žižkovští tygři | 8. / Dívky 8 let a méně | 0:05:29.4 | 0:02:50.8 | ||
54 | diplom | 8655 | KOTRCHOVÁ Sofie | 2008 | --- | 21. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:34.4 | 0:02:55.8 | ||
55 | diplom | 8688 | VČELAŘOVÁ Viktorie | 2008 | Ski klub Žába | 22. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:34.6 | 0:02:56.0 | ||
56 | diplom | 8687 | VČELAŘ Miroslav | 2008 | SK Aritma Praha | 23. / Chlapci 9 - 10 let | 0:05:40.1 | 0:03:01.5 | ||
57 | diplom | 8606 | KOCUM Martin | 2011 | TTK Klatovy | 4. / Chlapci 8 let a méně | 0:06:19.6 | 0:03:41.0 | ||
58 | diplom | 8679 | BŘEZINA Ondřej | 2009 | --- | 24. / Chlapci 9 - 10 let | 0:06:27.0 | 0:03:48.4 | ||
59 | diplom | 8677 | SLAVÍKOVÁ Anežka | 2010 | --- | 9. / Dívky 8 let a méně | 0:06:31.6 | 0:03:53.0 | ||
60 | diplom | 8665 | MEJDŘICKÁ Barbora Sarah | 2011 | --- | 10. / Dívky 8 let a méně | 0:06:48.9 | 0:04:10.3 | ||
61 | diplom | 8632 | MEDŘICKÁ Eliška | 2009 | Fischer Ski klub Šumava | 23. / Dívky 9 - 10 let | 0:06:57.3 | 0:04:18.7 | ||
62 | diplom | 8683 | PERGL Oskar | 2009 | --- | 25. / Chlapci 9 - 10 let | 0:06:59.8 | 0:04:21.2 | ||
63 | diplom | 8607 | ŠINDELÁŘ Eduard | 2012 | Žižkovský tygři | 5. / Chlapci 8 let a méně | 0:07:05.3 | 0:04:26.7 | ||
64 | diplom | 8118 | RIANTOVÁ Lucie | 2010 | --- | 11. / Dívky 8 let a méně | 0:07:10.1 | 0:04:31.5 | ||
65 | diplom | 8664 | KADLČKOVÁ Ema | 2010 | --- | 12. / Dívky 8 let a méně | 0:07:14.1 | 0:04:35.5 | ||
66 | diplom | 8678 | SLAVÍK Šimon | 2012 | --- | 6. / Chlapci 8 let a méně | 0:07:27.0 | 0:04:48.4 | ||
67 | diplom | 8674 | LNENIČKA Mikuláš | 2009 | --- | 26. / Chlapci 9 - 10 let | 0:07:43.1 | 0:05:04.5 | ||
68 | diplom | 8697 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | Slovan Zdravotnik | 13. / Dívky 8 let a méně | 0:07:54.4 | 0:05:15.8 | ||
69 | diplom | 8631 | MLÍKA Tomáš | 2011 | --- | 7. / Chlapci 8 let a méně | 0:08:00.8 | 0:05:22.2 | ||
70 | diplom | 8087 | RÖBER Johanna | 2012 | DSC 1898 e.V. | 14. / Dívky 8 let a méně | 0:08:02.1 | 0:05:23.5 | ||
71 | diplom | 8667 | ŠUSTÁČEK Vincent | 2009 | --- | 27. / Chlapci 9 - 10 let | 0:08:52.1 | 0:06:13.5 | ||
72 | diplom | 8684 | ZÁKOSTELECKÁ Anna | 2009 | AMálka dětem | 24. / Dívky 9 - 10 let | 0:10:08.9 | 0:07:30.3 | ||
73 | diplom | 8666 | ČERNÁ Amálie | 2012 | --- | 15. / Dívky 8 let a méně | 0:12:07.7 | 0:09:29.0 | ||
74 | diplom | 8657 | HAVEL Ales | 2012 | TKF | 8. / Chlapci 8 let a méně | 0:13:05.8 | 0:10:27.2 | ||
75 | diplom | 4032 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | Adastra Sokol Veltěž | 16. / Dívky 8 let a méně | 0:46:11.5 | 0:43:32.9 | ||
--- | 8600 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / Chlapci 8 let a méně | DNS | --- | |||
--- | 8637 | LOŠŤÁKOVÁ Ela | 2009 | Sokol Hřivice | . / Dívky 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 8638 | BRANDOVÁ Beáta | 2011 | SKI Klub Strakonice | . / Dívky 8 let a méně | DNS | --- | |||
--- | 8645 | SOVOVÁ Nikol | 2011 | Fischer Ski klub Šumava | . / Dívky 8 let a méně | DNS | --- | |||
--- | 8685 | POUCHLÝ Jáchym | 2013 | --- | . / Chlapci 8 let a méně | DNS | --- |