Bikefest Kálnica
DÁTUM : | 25 - 27.5.2018 | MIESTO : | Kálnica |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- 49 km po kategóriách
- 23 km po kategóriách
- 23 km E-bikes po kategóriách
- 6 km po kategóriách
- Pumptrack - kvalifikácia
- Pumptrack - finále
- Dual pumptrack - kvalifikácia
- Dual pumptrack - finále
- XCEliminátor - kvalifikácia
- 20180525_xceliminator_finale
- Výšľap 500 m po kategóriách
- Výšľap 500 m - Elektrobike po kategóriách
- DEAF CUP po kategóriách
- Nočný dual slalom - kvalifikácia
- Nočný dual slalom - finále
- Enduro Hobby po kategóriách
- Enduro Race po kategóriách
- Downhill
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JOBÁNEK Jan |
SUPERIOR Suninvent team |
CZE | 2:12:11.4 | 0:00:00.0 |
2. | BUBÍLEK Michal |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 2:12:35.7 | 0:00:24.2 |
3. | SKALICKÝ Pavel |
Kolovna Km-Bt |
CZE | 2:13:45.6 | 0:01:34.1 |
4. | BÁRTEK David |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 2:14:11.2 | 0:01:59.7 |
5. | HOJDÍK Vladimír |
PROefekt team |
SVK | 2:14:23.2 | 0:02:11.7 |
6. | HARTL Karel |
STARBIKE.SK |
CZE | 2:16:13.4 | 0:04:01.9 |
7. | KURDIN Aleksei |
TCSPSK Samara - SSCHOR |
RUS | 2:19:32.2 | 0:07:20.7 |
8. | VLÁŠEK Michal |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 2:19:53.4 | 0:07:42.0 |
9. | KARAS Juraj |
PROefekt team |
SVK | 2:23:39.4 | 0:11:28.0 |
10. | KUČERA Daniel |
ebajk racing |
SVK | 2:27:57.9 | 0:15:46.5 |
11. | FOLDI Bence |
BVSC-Zugló |
HUN | 2:28:10.4 | 0:15:59.0 |
12. | JURÁK Václav |
Juvacyklo Uh. Hradište |
CZE | 2:28:56.7 | 0:16:45.2 |
13. | TICHÝ Peter |
CyS - Akadémia Petra Sagana |
SVK | 2:30:04.7 | 0:17:53.2 |
14. | STUDYNKA David |
SK SKIVELO deaf Olomouc |
CZE | 2:30:15.7 | 0:18:04.2 |
15. | MORAVČÍK Matej |
Fatra Team |
SVK | 2:32:18.7 | 0:20:07.2 |
16. | ČAPEK Jan |
SK SKIVELO deaf Olomouc |
CZE | 2:32:56.5 | 0:20:45.0 |
17. | ŠIMORA Marián |
Bike team Juhasky |
SVK | 2:33:10.4 | 0:20:59.0 |
18. | ŽÍDEK Pavol |
Top sport team |
SVK | 2:36:36.7 | 0:24:25.2 |
19. | KLUCH Luboš |
Kellys Bike Ranch Team |
CZE | 2:37:20.7 | 0:25:09.2 |
20. | MALEK Martin |
Bradlo Bike |
SVK | 2:37:26.4 | 0:25:15.0 |
21. | TOMÁŠEK Tomáš |
bikepoint.sk |
SVK | 2:37:32.7 | 0:25:21.2 |
22. | KOMORA Andrej |
ŠKC Dubnica n. Váhom |
SVK | 2:39:13.7 | 0:27:02.2 |
23. | CHORVAT Stano |
tntcrew |
SVK | 2:39:17.9 | 0:27:06.5 |
24. | KACINA Branislav |
Climber Sport Team Trenčín |
SVK | 2:39:21.5 | 0:27:10.0 |
25. | PASTRNEK Pavel |
SK SKIVELO deaf Olomouc |
CZE | 2:40:01.4 | 0:27:50.0 |
26. | MEČIAR Ľuboš |
VELOSVET PRIEVIDZA |
SVK | 2:41:20.9 | 0:29:09.4 |
27. | SOPKO Miloš |
Fatra Team |
SVK | 2:41:20.9 | 0:29:09.5 |
28. | SANTA Marek |
Trenčianska Turná |
SVK | 2:41:25.4 | 0:29:13.9 |
29. | KOŇOŠ Peter |
CK Dynamax Nitra |
SVK | 2:41:54.0 | 0:29:42.5 |
30. | BULEJKO Roman |
Mibutrans |
SVK | 2:41:59.2 | 0:29:47.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Andrea |
Bike team Juhasky |
SVK | 2:56:20.9 | 0:00:00.0 |
2. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
Kolovna Km-Bt |
CZE | 3:00:57.2 | 0:04:36.3 |
3. | TURYNOVÁ Hana |
Kellys Bike Ranch Team |
CZE | 3:22:30.5 | 0:26:09.6 |
4. | PAGANÍKOVÁ Viera |
Solík sk |
SVK | 3:33:39.5 | 0:37:18.6 |
5. | MUCHOVÁ Zlatica |
Parada Fly Nitra |
SVK | 3:43:56.7 | 0:47:35.8 |
6. | ŽIAK ROHÁČOVÁ Lucia |
AMATE Team |
SVK | 4:19:09.3 | 1:22:48.4 |
7. | KRCHNAVÁ Andrea |
Zavažan Kálnica |
SVK | 4:46:57.3 | 1:50:36.4 |
8. | POROŠINOVÁ Paulína |
Adamovské Kochanovce |
SVK | 4:55:14.1 | 1:58:53.2 |
9. | REMENCOVÁ Karin |
SVK | 5:02:30.6 | 2:06:09.7 |